UČITAVANJE

Ukucaj za pretragu

Edukacija FOP Vesti

Održano predavanje Kako realizovati uspešne kampanje na društvenim mrežama

1 min read
Podeli

Beograd, 10. jul 2015. – U sklopu Akademije poslovnih veština za neprofitne organizacije održano je predavanje Kako realizovati uspešne kampanje na društvenim mrežama. Predavanje je održao Marko Vidović, menadžer digitalnih komunikacija iz kompanije Delta holding.

Učesnici treninga bili su predstavnici nevladinih organizacija i socijalnih preduzeća iz Beograda, Gornjeg Milanovca i Stare Pazove. Na predavanju su imali priliku da saznaju kako da sa minimalnim sredstvima obezbede prisustvo na društvenim mrežama, kako da definišu ciljeve i dinamiku nastupa na društvenim mrežama, a dobili su i savete za sprovođenje kampanja, kao i kako da koriste analitiku i prate efekte svog nastupa na društvenim mrežama.

Predavanje je održano u sklopu programa Akademija poslovnih veština za neprofitne organizacije koji se realizuje uz podršku USAID-a, a kreiran je sa ciljem da omogući transfer biznis znanja i veština ka organizacijama i socijalnim preduzećima.

 

Tagovi:

Može vam se svideti

DON’T MISS OUT!
Prijavite se na naš newsletter
budite u toku sa najsvežijim CSR aktuelnostima u Srbiji i regionu! 
Prijava
Give it a try, you can unsubscribe anytime.
close-link